BODRUM - GÖKOVA KÖRFEZİ - BODRUM

Bodrum Yachting Tour

BODRUM - GÖKOVA KÖRFEZİ - BODRUMEn yakın havaalanı (35 km.) mesafede Bodrum-Milas havaalanıdır. Son derece dinlendirici ve sakin, korunaklı koyları, ile size eşsiz bir dinlenme imkanı sunuyor. Çökertme, Sedir (Cleopatra) adası, Karacasöğüt, İngiliz limanı, Löngöz, Tuzla, Yediadalar'ı göreceğiniz yerlerdir.


TUR GÜNLERİ VE FİYATLAR:


Bodrum'dan Pazartesi - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar günleri çıkış vardır. 2 kişilik kabinde, yemek dahil kişi başı fiyat:

19 Nisan - 24 Mayıs
05 Ekim - 18 Ekim
25 Mayıs - 14 Haziran
21 Eylül - 04 Ekim
15 Haziran - 05 Temmuz
07 Eylül - 20 Eylül
06 Temmuz - 06 Eylül
Kişi Başı Fiyat 220 EURO Kişi Başı Fiyat 290 EURO Kişi Başı Fiyat 360 EURO Kişi Başı Fiyat 420 EURO


SORULARINIZ VE REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ.
* Fiyat 2 kişilik kabinde kişibaşı fiyattır.
* Kabinde tek kişi kalacak ise fiyat tutarına %60 ilave edilir.
* Fiyata tüm yemekler dahildir. İçecekler dahil değildir. Lütfen yanınızda getirmeyiniz. İçecekleri teknenin barından temin edebilirsiniz.
* Tur ücretinin %50 sini ödediğinizde rezervasyon yapılmış olur. Kalan bedeli tekneye binişte ödersiniz.

BODRUM- GÖKOVA KÖRFEZİ- BODRUM TUR PROGRAMI:


1-GÜN: Bodrum limanında demirli olan teknemize, öğlen saatlerinden itibaren herhangi bir zamanda giriş yapıyorsunuz. Gündüz Bodrum'u görme şansınız var. Akşam yemeği teknede yeniliyor ve geceleme limanda.
2-GÜN: Sabah misafirler kahvaltı ederken, kaptan liman çıkış işlemlerini yapıyor. Bu arada bir tur rehberi geliyor ve tur hakkında size bilgi veriyor. Limandan ayrıldıktan sonra ilk durak Yalı çiftlik'de deniz molası. Akşam geceleme Kise Bükü koyunda.
3-GÜN: Kahvaltıdan sonra hareket ve Yedi adalar koyunda deniz molası. Akşam geceleme bir doğa harikası olan Löngöz koyunda. Burada ormanda yürüyüş yapma imkanınız var.
4-GÜN: Sedir adasına gidiş. Cleopatra adası da denilen adada, antik kalıntıları ziyaret edip, eşsiz kumu olan plajında yüzebilirsiniz. Öğlenden sonra Karaca söğüt koyunda iskeleye yanaşılıyor. Burada, köyü ziyaret edebilir ya da ormanda gezinti yapabilirsiniz. Akşam dolmuş ile Marmaris'e gitme imkanı var.
5-GÜN: İngiliz limanında yürüyüş, deniz keyfi ve öğlenden sonra Tuzla koyuna varış. Burada tepelere tırmanıp harika doğa resimleri çekebilirsiniz.
6-GÜN: Meşhur Çökertme koyunda, köydeki halı imalatçılarını görebilirsiniz. Daha sonra Orak adasının berrak sularında yüzüp burada geceleme.
7-GÜN: Kahvaltıdan sonra Pabuç burnunda mola. Öğlenden sonra Tavşan burnunda son deniz molası ve akşam üzere Bodrum limanına giriş. Geceleme limanda.
8-GÜN: Sabah kahvaltısı ile birlikte tur sona eriyor. Güzel anılarla tekneden ayrılıyorsunuz.