HAKKIMIZDA

Bodrum Yat Turları

BODRUM YAT TURLARI

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. yılını tamamlayacaktır. Böyle bir başarıyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe borçluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve arkadaşlarınıza tavsiye ettiğiniz için tüm “Mavi Tur” konuklarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Bizi tercih ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül incelik konuklarımıza çok teşekkur ederiz..

1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde söz sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 yıldız otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 olmak üzere yıllarca günlük gezi ve haftalık gezi yapmaktayız.

MAVI YOLCULUK NEDIR ?

Ege ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen el yapımı ahşap teknelerle yapılan haftalık gezilere denir. Ilk defa bu gezi Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu tarafından halikarnas balıkçısı adı altında litarature kazandırılmıştır. Günümüzde küçük büyük fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada yapılabilen bır tur deniz yolculuğudur..

Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın veya tanıdık eşt dost teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden memnunıyet garantısı kontrol altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN YUNAN ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısa süreli yürüyüşler yaparak, kara araçlarıyla ulaşımı mümkün olmayan arkeolojik bölgeleri keşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Terk edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu gibi ilgi gören birçok yeri deneyimlemek için fırsatlar sunar.
Şehir yaşamından uzakta çıkılan, Mavi Yolculuk’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıya yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tura isteyen herkes katılabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun içine dahil olduğunuzda tüm stresten uzaklaşmak için en iyi yollardan birisi. Mavi tur deneyimi yaşayın.