MARMARİS - DATÇA- HİSARÖNÜ KÖRFEZİ - MARMARİS

Bodrum Yachting Tour

MARMARİS - DATÇA- HİSARÖNÜ KÖRFEZİ - MARMARİSBozukkale ve Knidos (isteğe bağlı) 'da antik kalıntıları görebilirsiniz. Ayrıca Datça, Selimiye, Orhaniye ve Bozburun gibi küçük sahil köylerini ziyaret edip, sayısız güzel koylarda yüzebilirsiniz. Marmaris'e en yakın havaalanları Dalaman (100 km.) ve Bodrum (125 km.) 'dur.


TUR GÜNLERİ VE FİYATLAR:


Marmaris'den her Cumartesi günü çıkış vardır. 2 kişilik kabinde, yemek dahil kişibaşı fiyat:

10 Mayıs - 24 Mayıs
28 Eylül- 11 Ekim
25 Mayıs - 05 Temmuz
07 Eylül - 27 Eylül
06 Temmuz - 06 Eylül
Kişi Başı Fiyat 240 EURO Kişi Başı Fiyat 360 EURO Kişi Başı Fiyat 430 EURO


SORULARINIZ VE REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ.
* Fiyat 2 kişilik kabinde kişibaşı fiyattır.
* Kabinde tek kişi kalacak ise fiyat tutarına %60 ilave edilir.
* Fiyata tüm yemekler dahildir. İçecekler dahil değildir. Lütfen yanınızda getirmeyiniz. İçecekleri teknenin barından temin edebilirsiniz.
* Tur ücretinin %50 sini ödediğinizde rezervasyon yapılmış olur. Kalan bedeli tekneye binişte ödersiniz.

MARMARİS- DATÇA- HİSARÖNÜ KÖRFEZİ- MARMARİS TUR PROGRAMI:


1-GÜN: Marmaris limanındaki teknenize, öğlenden sonra herhangi bir saatte giriş yapıyorsunuz. Gün boyu Marmaris'i gezme şansınız var. Akşam yemeği teknede.
2-GÜN: Siz kahvaltı ederken bir tur rehberi gelip size tur ve tekne hakkında bilgiler veriyor. Daha sonra limandan hareket ve Arap adasında öğlen yemeği. Öğlenden sonra, antik kalıntıların bulunduğu Bozukkale koyuna gidiliyor. Geceleme burada.
3-GÜN: Kahvaltıdan sonra hareket ve Datça limanına giriş. Burada da denize girebileceğiniz gibi, Datça kasabasını gezebilir, yada isteğe bağlı olarak organize edilebilen Knidos antik kent turuna katılabilirsiniz. Geceleme Datça limanında.
4-GÜN: Kahvaltıdan sonra Aktur koyuna doğru hareket. Öğlenden sonra da bir doğa harikası olan Bencik koyunda denize girebilir yada muhteşem çam ağaçları ile kaplı tepelerde yürüyüş yapıp, harika resimler çekebilirsiniz. Geceleme bu koyda.
5-GÜN: Kahvaltıdan sonra hareket ve Selimiye veya Orhaniye koylarında yüzme molası. İsteyenler köyü gezebilir yada teknede kalıp, sakin koyun ve denizin tadını çıkarabilir.
6-GÜN: Kahvaltıdan sonra Dirsek büküne gidiliyor. Öğlenden sonra yat imalatı ile meşhur Bozburun köyüne gidiliyor. Denize girebileceğiniz gibi, tersaneleri ziyaret edebilir yada köyü gezebilirsiniz. Geceleme burada.
7-GÜN: Sabah hareket, Kadırga koyu yada Kumlubük'de mola veriliyor. Öğlenden sonra Cennet adasındaki deniz molasından sonra akşama doğru Marmaris limanına giriş. Son gece Marmaris'te geçiyor. Alışveriş ve gezme imkanı var.
8-GÜN: Sabah kahvaltısı ile birlikte turunuz sona eriyor. Güzel duygu ve anılarla tekneden ayrılıyorsunuz.