MARMARİS - GÖCEK- FETHİYE - MARMARİS

Bodrum Yachting Tour

MARMARİS - GÖCEK- FETHİYE - MARMARİSMarmaris'e en yakın havaalanları Dalaman (100 km.) ve Bodrum (125 km.) 'dur.Bu turda Göcek ile Fethiye'nin muhteşem koylarında denize girebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak katılabileceğiniz küçük bir tekne turu ile, Dalyan kanalına girip, Kaunos antik kaya mezarlarını ve meşhur İztuzu plajını ziyaret edebilirsiniz.


TUR GÜNLERİ VE FİYATLAR:


Marmaris'den Pazartesi, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri çıkış vardır. 2 kişilik kabinde, yemek dahil kişibaşı fiyat:

19 Nisan - 24 Mayıs
05 Ekim - 18 Ekim
25 Mayıs - 14 Haziran
21 Eylül - 04 Ekim
15 Haziran - 05 Temmuz
07 Eylül - 20 Eylül
06 Temmuz - 06 Eylül
Kişi Başı Fiyat 220 EURO Kişi Başı Fiyat 290 EURO Kişi Başı Fiyat 360 EURO Kişi Başı Fiyat 420 EURO


SORULARINIZ VE REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ.
* Fiyat 2 kişilik kabinde kişibaşı fiyattır.
* Kabinde tek kişi kalacak ise fiyat tutarına %60 ilave edilir.
* Fiyata tüm yemekler dahildir. İçecekler dahil değildir. Lütfen yanınızda getirmeyiniz. İçecekleri teknenin barından temin edebilirsiniz.
* Tur ücretinin %50 sini ödediğinizde rezervasyon yapılmış olur. Kalan bedeli tekneye binişte ödersiniz.

MARMARİS- GÖCEK- FETHİYE- MARMARİS TUR PROGRAMI:


1-GÜN: Marmaris limanındaki teknenize, öğlenden sonra herhangi bir saatte giriş yapıyorsunuz. Gün boyu Marmaris'i gezme şansınız var. Akşam yemeği teknede.
2-GÜN: Siz kahvaltı ederken bir tur rehberi gelip size tur ve tekne hakkında bilgiler veriyor. Daha sonra Ekincik koyuna doğru yolculuğunuz başlıyor. Burada ister iseniz yüzebilir, ister iseniz ilave ücrete tabi olan Dalyan-Kaunos turuna katılabilirsiniz. Küçük tekne ile Dalyan kanalına girip, İztuzu plajı ve Kaunos kaya mezarlarını ziyaret edebilirsiniz. Geceleme Ekincik koyunda.
3-GÜN: Sabah erken hareket ve Fethiye körfezine giriş. Gün boyunca Ağalimanı, Hamam koyu ve Kızılada'da, dünyanın en güzel koy ve denizlerinde yüzebilirsiniz.
4-GÜN: Fethiye limanına giriş. Burada şehirde gezme, alışveriş ve Ölüdeniz'i ziyaret etme şansınız var. Geceleme Fethiye limanında.
5-GÜN: Kahvaltıdan sonra hareket. Göcek koyları ve adalarında mola veriliyor. Buralarda harika manzaraların fotograflarını çekip, ormanlarda yürüyüş yapma imkanı var. Geceleme Yassıca adasında.
6-GÜN: Kahvaltıdan sonra Bedri Rahmi koyunda kaya mezarlarını görüp, muhteşem dağ manzaralarını görebilirsiniz. Burada da sahilde yürüyüş yapma imkanı var.
7-GÜN: Sabah erkenden hareket ve Kadırga koyuna varış. Turunç ve Cennet adasındaki deniz mollarından sonra akşama doğru Marmaris limanına giriş. Son gece Marmaris'te geçiyor. Alışveriş ve gezme imkanı var.
8-GÜN: Sabah kahvaltısı ile birlikte turunuz sona eriyor. Güzel duygu ve anılarla tekneden ayrılıyorsunuz.